anadolu sofrası hakkımızda

ANADOLU SOFRASI

Doğal ve helal gıda pazarınız...

Anadolu Sofrası, hayatın getirdiği bir takım zorluklarla beraber, azim ve hevesin de birlikte yoğrulması ile 2017 yılında Ayşin ÖZER tarafından, maliyeden alınan kadın girişimcilik belgesi ile, önce facebook üzerinden faaliyetlerine başlamış, daha sonra ise aktif bir şekilde instagram üzerinden faaliyetlerine devam etmiştir ve etmektedir.

Hayatın idame ettirilmesi amacı ile çıkılan bu yolda yürüdükçe, eskiye olan özlem, halen burnumuzda tüten o köy yapımı ürünlerin kokusuna olan hasretlik, doğal gıdalara olan yoğun ilgiye rağmen, helal ve elde üretim yapılan başta mandıra olmak üzere bir çok ürüne, özellikle büyük illerimizde ve yurtdaşında yaşan insanımızın, istedikleri gibi rahat ve makul fiyatlara ulaşamadıklarını bizzat görmüş olduk. 

Bu nedenle kendi soframızda, çocuklarımızla, sevdiklerimizle birlikte güvenerek yediğimiz, hepsi el yapımı ürünleri, sizlere ulaşatırabilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz.

Üretim için kocaman bir fabrikamız yok! Ancak, Anadolu’nun dört bir yanında sizin için üreten emektar ninelerimiz, teyzelerimiz, amcalarımız ve kardeşlerimiz var. Biz, kocaman bir aileyiz ve bizim kocaman bir soframız var. Biz Anadolu Sofrasıyız.

Anadolu Sofrası – Tüm Hakları Saklıdır. 2021